Dołącz do Świątecznego Stołu Pajacyka!

7 grudnia w piątek, w 19 Restauracjach Olimp w Krakowie i Katowicach, wspólnie z Pajacykiem – Polską Akcją Humanitarną, przeprowadzona zostanie akcja, której celem jest zebranie środków na posiłki dla potrzebujących dzieci. Tego dnia 10% Twojego rachunku przekażemy właśnie na ten cel! Przeczytajcie wywiad z naszymi pracownikami i dołączcie!

Dlaczego sieć Restauracji Olimp postanowiła, że dołączy do akcji Świąteczny Stół Pajacyka?

Anna Zielińska (Manager Restauracji Olimp K1 oraz Pilot Tower): Każdy z nas może znaleźć wiele powodów, by pomagać. Dla nas idea akcji Świąteczny Stół Pajacyka jest wyjątkowa, bo łączy wszystkie wartości, które są istotne, szczególnie w okresie Świąt. Ukazuje również jak proste jest pomaganie. Wystarczy, że kupimy posiłek dla siebie, a skorzystają na tym również potrzebujące dzieci, dla których regularne posiłki nie są normą. Trzeba o tym pamiętać.

Jacek Bednarski (Brand Manager sieci Restauracji Olimp): Cieszymy się, że możemy pomagać, robiąc to co najlepiej potrafimy. Zdecydowaliśmy się dołączyć do akcji Świąteczny Stoł Pajacyka, bo jest ona nam bliska ze względu na wartości i cele, które ze sobą niesie. Goście Restauracji Olimp kupując obiad dla siebie, będą pomagać w ufundowaniu posiłków dla potrzebujących dzieci. To piękne!

Jakie przesłanie przekazałbyś/przekazałabyś Gościom odwiedzającym Restaurację Olimp w dniu 7 grudnia (czyli dniu trwania akcji Świąteczny Stół Pajacyka)?

Piotr Rostkowski (Brand Manager sieci Restauracji Olimp): Przede wszystkim zachęcam wszystkich do tego, by 7 grudnia zabrali ze sobą rodziny, przyjaciół, współpracowników i zasiedli do wspólnego posiłku. W ten sposób możemy ufundować posiłki dla dzieci w potrzebie. Święta dla każdego z nas powinny być radosne!

Jacek: Pobijmy rekord! W ubiegłym roku dzięki akcji Świąteczny Stół Pajacyka udało się ufundować ponad 39 tysięcy posiłków dla dzieci w potrzebie. W tym roku może być jeszcze lepiej! Wierzę, że Goście Restauracji Olimp staną na wysokości zadania i chętnie wesprą działania Pajacyka. W okresie świątecznym nikomu nie powinno zabraknąć ciepłego posiłku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *