Meksykański livecooking w Restauracji Olimp!

Serdecznie zapraszamy na lipcowy pokaz – Gotowania na Żywo – w Restauracjach Olimp! W dniach 29-31.07.2015 roku odbędzie się jedyny w swoim rodzaju livecooking, w czasie którego odkryjemy przed Wami wyjątkowe smaki kuchni meksykańskiej!

Przez trzy dni, w Restauracjach Olimp, kulinarny Ambasador Smaku firmy Bonduelle – Michał Góra – przygotuje dla Was wiele meksykańskich specjałów. Będziecie mieli okazję do podejrzenia, jak powstają perfekcyjnie zawinięte tortille, dodatkowo spróbujecie ostrych papryczek i posmakujecie pysznych zup! Gościem specjalnym będzie Marta Santoyo Wyrzykowska z firmy Molino, która dostarcza kukurydziane tortille do Restauracji Olimp i Compañeros.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu – w ciągu tych trzech dni w naszych restauracjach będzie naprawdę gorąco! Rozpoczynamy w środę – 29 lipca w krakowskim biurowcu Enterprise Park, budynek C (ul. Powstańców Wielkopolskich 13). W czwartek 30 lipca zapraszamy do krakowskiego biurowca Orange Office Park (ul. Klimeckiego 1). Ostatniego dnia pokazu, w piątek 31 lipca, przenosimy się do Katowic, do Restauracji Olimp znajdującej się w Centrum Biurowym Francuska (ul. Francuska 34). Czekamy na Was. Do zobaczenia!

KKG1-1-e1425845714881

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *