Mistrzowie Wiosennego Grillowania!

Wraz z początkiem kwietnia ruszamy z promocją „Mistrzowie Wiosennego Grillowania”! Dlaczego z początkiem kwietnia? Cóż… za oknem wiosna, coraz cieplejsze dni i wieczory. Najwyższy czas odkurzyć ogrodowe meble, zaprosić rodzinę, znajomych i przygotować grillową ucztę!

Z okazji promocji na naszym blogu – w ciągu najbliższych dwóch miesięcy – znajdziecie mnóstwo przepisów na grillowane potrawy – zarówno mięsne, jak i warzywne. Oprócz tego będziemy służyć Wam poradami grillowymi i prozdrowotnymi ciekawostkami, a wszystko to znajdziecie w naszym nowym dziale „Zdrowo z Olimpem”.

Przede wszystkim zmiany dostrzeżecie w samych Restauracjach Olimp – przez najbliższe dwa miesiące (kwiecień i maj) – specjalne dania prosto z rusztu znajdziecie w Strefie Grilla! Mamy tu na myśli pyszne szaszłyki, grillowane ziemniaki, ryby i mięsa we wspaniałych i oryginalnych kompozycjach smakowych. Zapraszamy do ich spróbowania. Nasi Szefowie Kuchni każdego dnia będą specjalnie dla Was serwować nowe, pyszne obiady i przekąski!

Akcję wspiera marka Prymat, ekspert w dziedzinie przypraw, który doskonale wie, jak sprawić by grillowane potrawy były zdrowe, aromatyczne i „rozpływały się w ustach”. Zostańcie z nami „Mistrzami Wiosennego Grillowania”!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *