Pierwsze Gotowanie na Żywo z Restauracją Olimp w Kielcach!

Nowa edycja naszej ulubionej serii Gotowania na Żywo z restauracjami Olimp! Wydarzenie odbędzie się 9 maja br. przy Restauracji Olimp w Galerii Korona w Kielcach. Będzie to wydarzenie inne od wszystkich do tej pory – na specjalnie przygotowanej scenie będziecie mogli zobaczyć aż cztery zespoły kucharzy!

W czasie 12 prezentacji pokazów gotowania na żywo postaramy się zainspirować Was przepisami na  zdrowe warzywne dania, potrawy grillowymi (idealne na nadchodzące, majowe wieczory) oraz tradycyjną, wykwintną kuchnią polską. Macie ochotę na  grillowaną bawette w dresingu cytrynowym podaną z puree z pieczonej pietruszki lub wędzoną kaczkę w pomarańczach, liściach zielonej herbaty wraz z sałatką frisbee i galaretką z czarnej porzeczki lub szparagi otulone drobiowym pierścieniem? Mmm, chyba nie musimy wymieniać dalej? Wszystkie przygotowane przez naszych Szefów Kuchni dania będą dostępne do degustacji!

W czasie pokazów będziecie mogli zadawać pytania profesjonalistom i przyglądać się ich technice i kuchennym, bardzo przydatnym na co dzień trickom. Prowadzący wydarzenie będzie zadawał  pytania dotyczące wiedzy o kuchni i potrawach świata (zachęcamy do przeglądnięcia naszych FanPage’ów – Restauracje Olimp, Companeros. Ale Meksyk!) to szansa na wygranie świetnych gadżetów!

Serdecznie zapraszamy na pokaz Gotowania na żywo już 9 maja do Restauracji Olimp!

KKG1-1-e1425845714881

unileverbonduellefarutex

zdrowo-z-olimp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *