STUDENCI RZĄDZĄ W OLIMPIE

W naszych restauracjach oddajemy część władzy Studentom, jednym słowem: „Studenci rządzą w Olimpie”! 🙂 Pod takim hasłem rusza nowa promocyjna kampania, dedykowana wszystkim Żakom.

Wiemy doskonale, że Studenci wiecznie nie mają czasu i zawsze potrzebują oszczędności. Postanowiliśmy więc ułatwić im start w nowym roku akademickim. Od siebie dajemy niekończące się pomysły na różnorodne i pełnowartościowe posiłki trafiające w gusta miłośników domowych kuchni, wegetarian, dbających o kondycję wielbicieli sportów czy szukających światowych smaków – koneserów. Od Studentów, którzy nas odwiedzają, oczekujemy jedynie niekończącego się apetytu na nasze specjały i aktualnych legitymacji studenckich. 🙂 Bo tylko tyle jest potrzebne aby skorzystać z 15% rabatu na wszystkie potrawy, oferowane przez nasze restauracje.

Czyż to nie jest proste? Wystarczy nabrać apetytu na nasze dania, nałożyć solidną porcję, zważyć, pokazać swoją aktualną legitymację i zapłacić mniej!

To już kolejny pomysł restauracji Olimp skierowany do studentów, wiemy bowiem doskonale, że czas studiów wymaga niekończącej się energii,  o którą najłatwiej zadbać stawiając na zdrowe odżywianie i zbilansowane posiłki.

Czekamy na wszystkich – głodnych dobrych okazji – Studentów! Odwiedzajcie nasze liczne restauracje i korzystajcie z faktu, że to właśnie Wy od teraz  rządzicie w Olimpie.

* Z rabatu studenckiego można skorzystać jedynie dzięki aktualnej legitymacji, okazanej podczas płacenia. Promocja dotyczy tylko oferowanych w restauracjach potraw, nie obejmuje napojów. Rabat studencki nie łączy się z programem lojalnościowym i zniżkami oferowanymi  na Kartach Klienta Grupy Gastromall.

companeros_friends

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *