Companeros

AGUA FRESCA O SMAKU MANGO

Mango pochodzi z Indii. Do Europy dotarło w XVI wieku i coraz częściej gości w naszych kuchniach. Dobre, dojrzałe mango powinno mieć odcienie koloru zielonego, żółtego i czerwonego oraz być odpowiednio miękkie. O dobrej jakości mango świadczy również przyjemny zapach przy końcu szypułki. Doskonale komponuje się z limonką i imbirem.

Wiosenne orzeźwienie! Agua fresca

Wasz ulubiony napój powraca w rewelacyjnej cenie 3,50 zł za 0,25 l. Pomarańcza, ogórek, ananas, limonka – fantastyczne wiosenne połączenie smaków, czyli kultowa AGUA FRESCA! Spróbujcie i sprawdźcie sami, jak doskonale (i pysznie) gasi pragnienie!

SAŁATKA Z AWOKOADO I PAPAJĄ

Są przepisy, które po prostu trzeba znać, spróbować i powtarzać je w repertuarze swojego menu. Ta lekka sałatka z dodatkiem awokado i papają na pewno zalicza się do takich przepisów. Błyskawiczna, pyszna i zdrowa!

¡Hola! Śniadanie!

¡Hola! Śniadanie! To hasło naszej nowej, zimowej kampanii. Tej zimy zadbamy o rozgrzewkę w prawdziwie meksykańskim stylu, mamy na to sposób – śniadaniowe burrito z dodatkiem bekonu, pieczarek lub świeżego szpinaku – do wyboru – + aromatyczna i pobudzająca kawa. Taki zestaw w doskonałej cenie 6,95 zł, to gwarancja udanego początku dnia!