Nowa Restauracja Olimp w Krakowie – Software Park Avia

Dnia 12.01.2015 roku otworzyliśmy nową Restaurację Olimp w krakowskim biurowcu Software Park Avia, przy ulicy prof. Michała Życzkowskiego 20. Jest to już 30 Restauracja Olimp!


Jest to pierwszy lokal w którym promujemy lekkie, niskokaloryczne dania w ramach naszego pionierskiego projektu „Zdrowo z Olimpem”. Oprócz wszystkim doskonale znanych potraw serwowanych w Restauracjach Olimp na co dzień, w Software Park Avia będzie można spróbować wielu nowości. Dania z tego segmentu charakteryzują się lżejszą odmianą swoich tradycyjnych odpowiedników,szczególną dbałością o wartości kaloryczne, innowacyjnością receptur. Zadbaliśmy o nowe metody przygotowywania potraw,  i zdrowe produkty, takie jak kasze, sałatki, świeże zioła.


Serdecznie zapraszamy!

WP_20150112_12_03_11_Pro
WP_20150112_12_03_03_Pro
WP_20150112_12_03_52_Pro
WP_20150112_12_03_37_Pro

4 komentarze

 • michał pisze:

  Witam wspaniałe jedzenie zdrowo z olimpem przychodzę codziennie i jest bardzo dobre POLECAM wszystkim

  • Rachel Więckowska Redakcja pisze:

   Dziękujemy bardzo za miłe słowo! Lubimy, kiedy klienci wychodzą od nas najedzeni i zadowoleni :). Pozdrawiamy!

 • aki bank pisze:

  Byłam nie raz nie dwa ale jestem prawie codziennie . Jedzenie pyszne, każdy znajdzie coś dla siebie zarówno tłusty polski obiad jak i lekka sałatkę fusion. Rożne smaki! 🙂 Obsługa profesjonalna i jedzenie doskonałe .

  Polecam z pełnym przekonaniem arki

 • Em pisze:

  Błagam, zmieńcie kucharzy w Avii, bo tego co tam podają nie można nazwać jedzeniem. Bardzo, ale to bardzo niedobre. Dopóki tam nie zjadłam, to nawet nie wiedziałam, że mięso można aż tak skopać. A podajecie świetne jedzenie np. na Czyżynach, czy na Zakopiance. Tam wszystko bardzo mi smakuje. Gdyby nie odległość, byłabym stałą klientką :). Po prostu w Avii źle trafiliście z kucharzem. Ewentualnie, zmieńcie menu, ponieważ dania bezmięsne wychodzą bardzo dobre. Niestety, kucharze uparli się na to, czego nie potrafią robić, czyli na mięso. Dania bezmięsne są przeważnie tylko w piątki i to tylko 1-2 do wyboru. Wyłączam oczywiście surówko-sałatki, które z niewiadomych przyczyn pojawiają się czasem w sekcji „dania jarskie” zamiast w „dodatki”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *